רחפנים
פופולארים

חיל הים האמריקני מכריז על אתגר מטוסים בלתי מאוישים מחדש טקטי

עיקרי הדברים

  • יכולת נשיאת מטען של 60 ק"ג
  • הפרסים: 100,000 דולר למקום הראשון; 75,000 דולר למקום השני; ו 50,000 $ למקום השלישי.

חיל הים האמריקני הודיע ​​על אתגר הפרסים בספטמבר 27 על מערכת המטוסים הבלתי מאוישת הטקטית העתידית שלה (UAS) שתסייע בהפצת אספקה ​​קריטית לחיל הים.

"המטרה שלנו היא לספק יכולת מסירה אווירית אוטונומית לחיל הים להערכת משתמשי שדה", אמר אל"מ ג'ון נוויל, מנהל התוכנית UAS Small Tactical Small UAS (PMA-263). "השימוש באתגר הפרסים יסייע לנו להשיג את היכולת הזו למרינס מהר יותר ובתקווה לקבוע מסלול נוסף לדרך בה אנו מבצעים רכישה מהירה בזירה הטקטית."

מאמץ הלוגיסטיקה הבלתי-מאוישת הקטנה של PMA-263 (ULS-A) מחפש אבות-טיפוס שיכולים להעביר לפחות 60 קילוגרמים של מטענים בתצורות שונות הנמצאות בדרך כלל בפעולות אספקת-מחדש של חברה / מחלקה / כיתה (למשל: פח מים של 5 ליטר, תחמושת יכולה / מקרה, ארוחות מוכנות לאכילה (MRE) דרך רדיוס של 10 ק"מ וחזרה ללא הפרשה לאתר השיגור באמצעות שיגור אוטומטי, ניווט בנקודות דרך ונחיתה אוטומטית.

"אנו מחפשים חברות שכבר יש להן אב-טיפוס חזק שיכול לעמוד בדרישות האתגר ונרגשות לראות אילו טכנולוגיות חדשניות מדגימות", אמרה כריסטינה פטרו, ראש צוות USL-A.

אתגר הפרסים יכלול שני שלבים: השלב הראשון יהיה הזמנה רשמית להשתתף בתחרות הטיסות המתוכננת לינואר ביומה, אריזונה, על סמך בקשות שהתקבלו. השלב השני יהיה ההשתתפות בפועל בתחרות הטיסות, המדגים את יכולות האב-טיפוס של הספק ויכולתו לעמוד בדרישות. הגשות האתגר יובקעו ויוערכו על ידי צוות שופטים. הספקים יקבלו 100,000 דולר למקום הראשון; 75,000 דולר למקום השני; ו 50,000 $ למקום השלישי.

השתתפות מוצלחת באתגר הפרסים הזה עלולה לגרום להענקת הסכם עסקה אחר או הענקת חוזה רכש למטרות ניסוי או שילוב של אלה.

חדשנות ומודרניזציה נהר Patuxent (IMPAX) מסייע PMA-263 באתגר הפרס ULS-A. IMPAX, המתווך לשותפות בחטיבת המטוסים של חיל האוויר של חיל הים האווירי עם מכון המחקר הטכנולוגי בג'ורג'יה, נועד להאיץ את ה"ספין-אין "של הטכנולוגיה מהתעשייה ללוחם.

מקום
מקור
תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Ad-block detected

we found out you are using ad-block. pls help us keep alive and whitelist our site , we promise NOT to use POP UP ADS