אוויר

מטוסי F-16 של חיל האוויר האמריקני ערכו אימונים אוויר-אוויר עם לוחמי חייל האוויר הבולגרי MiG-29

עיקרי הדברים

  • תרגול תדלוק אווירי "חם"

מטוסי חיל האוויר האמריקני ופלקים לוחמים מטוסי F-16 שהוקצו לאגף הלוחם ה -31 השתתפו בתרגיל הבילטראלי, Rapid Buzzard, עם חיל האוויר הבולגרי, על פי פרסום שפורסם לאחרונה בשירות.

מטוסי קרב F-16 ביצעו פריסה מהירה לבסיס האוויר גרף איגנטיבו, בולגריה, כדי לבצע תדלוק "בור חם" ולהשתתף באימוני אוויר-אוויר עם מטוסי קרב מיג -29 בולגריים.

פעולות תדלוק נערכו עם טייסת ה- 435th Response Contingency ושלושה C-130J Super Hercules שהוקצו לטייסת המטוסים ה -37, אגף המטוסים 86, בסיס האוויר של רמשטיין, גרמניה, שסיפקו את הדלק באמצעות פעולות דלק מהירות מטוסי ה- C-130 לכדי R -11 משאית דלק.

אנשי אוויר מ -435 ה- CRS אימנו וביצעו את תדלוק "הבור החם", כאשר מנועים פועלים בתהליך התדלוק, עם איירמן מה- FW ה -31.

"העבודה עם ה- CRS ה -435 הייתה הזדמנות מצוינת עבורנו," אמר בכיר האווירי חרי קולמן, טייסת תחזוקת המטוסים ה -31, ראש צוות היחידה לתחזוקת מטוסים 510. "היכרות עם פעולות F-16 'החם הגדול' עברו בצורה חלקה, והתוצאה הייתה פעולת תדלוק מהירה."

טייסת הקרב 510 קיימה גם אימונים אוויר-אוויר עם מיג -29 בולגרית ואימוני אוויר-קרקע עם נכסי ההגנה האווירית הבולגרית.

ה- MiG-29 הוא אגדה חיה מהתקופה הסובייטית ועמוד השדרה של כוחות אוויר רבים, כולל בולגריה. ה- Mikoyan MiG-29 הוא מטוס קרב סילון דו-מנועי שתוכנן בברית המועצות. שפותח על ידי לשכת העיצוב של מיקיאן כלוחם העליונות האווירית בשנות השבעים, MiG-29, יחד עם סוחוי Su-27 הגדול יותר, פותח כדי להתמודד עם לוחמים אמריקאים חדשים כמו נשר מקדונל דגלאס F-15 וה- General Dynamics F -16 נלחמים בפלקון.

אימונים ופריסות דו-צדדיות אלה נועדו לשפר את יכולת ההפעלה הדדית של שותפים, לשמור על מוכנות משותפת, להבטיח בעלי ברית אזוריים בארה"ב, ולשפר את יכולתו של חיל האוויר האמריקני להתפרס במהירות למקומות מרוחקים ולקחת פיקוד ושליטה על האזור.

"זה דבר אחד להמריא מטקסס ולנחות באוקלהומה," אמר סא"ל דניאל לינדסי, מפקד ה- FS ה -510. "זה דבר נוסף להמריא מאיטליה ולנחות בבולגריה. יש מבטאים שונים, נהלים שונים בתהליכים, יכולות שדה תעופה שונות … בילינו זמן רב בתיאום. המטוסים שלנו עשויים לפעול באופן שונה מכלי הטיס של חיל האוויר הבולגרי, אבל היינו באותו עמוד כאשר ערכנו את האימונים ושני הצדדים קיבלו הכשרה יקרת ערך. "

בתרגילים כמו Rapid Buzzard, גם חיל האוויר האמריקני וגם כוחות בולגריה מסוגלים להרחיב את יכולת הלחימה המשותפת באמצעות אימונים מבצעיים וטקטיים. פעילויות שותפות מוצלחות כמו זו גורמות ליחסים מתקדמים ומובילות לתועלות הדדיות מוחשיות במהלך תקופת שלום, מקרים ומשברים, באמצעות פעולות כמו ביטחון אזורי, גישה ומבצעים קואליציוניים.

"התמיכה בכל רמות של חיל האוויר הבולגרי וליתר דיוק, הצוות כאן בגרף איגנטייבו, סייעו בהצלחת התרגיל שלנו", אמר סרן רולי פלינט, עוזר מנהל התפעול 510. "מלוגיסטיקה לתחזוקה, לטייסים ובקרת תנועה אווירית, כולם התכוונו להבטיח שעמדנו ביעדי ההדרכה שלנו ולהמשיך בשותפות הדו-צדדית שהקמנו. באמצעות הזדמנויות מתמשכות כמו אלה, ה- FS ה -510 מסוגל להקרין את הכוח בזריזות ולהבטיח את שותפי ארגון האמנה הצפון-אטלנטית כטייסת הלוחם המסוגלת ביותר בקרב. "

תרגיל זה דרש מכל רמות הטייסת לפרוס צוותים קטנים של טייסים וכלי טיס למשך זמן קצר כדי לחדד את כישוריהם. תרגילים כמו זה משפרים את היכולות להתפרס במהירות לכל מקום מרוחק, לקחת פיקוד ושליטה על האזור ולספק קטלניות בכוח האוויר בצורה יעילה ויעילה יותר בכל מקום בעולם.

תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Ad-block detected

we found out you are using ad-block. pls help us keep alive and whitelist our site , we promise NOT to use POP UP ADS