ללא קטגוריה

ספינת לחימה ליטורלית משגרת בהצלחה טיל ימי

אוניית הלחימה השונה של העצמאות USS Gabrielle Giffords (LCS 10) הדגימה בהצלחה את היכולות של טיל השביתה הימי (NSM) 1 באוקטובר (תאריך מקומי) במהלך התרגיל Pacific Griffin, כך על פי הודעה לעיתון חיל הים.

האוקיאנוס השקט Griffin הוא תרגיל דו-שנתי שנערך במים שליד גואם ומטרתו לשפר את מיומנותו המשולבת בים תוך חיזוק היחסים בין חיל הים האמריקני לרפובליקה של סינגפור.

"היום היה הישג נהדר לצוות גבריאל Giffords של USS ולמעמד ה- LCS של חיל הים", אמר Cmdr. מתיו להמן, מפקד. "אני גאה מאוד בכל עבודת הצוות שהובילה להשקה המוצלחת של ה- NSM."

טיל השביתה הימית הוא נשק מכה ארוך טווח ודיוק שיכול למצוא ולהשמיד אוניות אויב במרחקים של עד 100 מיילים ימיים משם. הטיל המתגנב טס בגובה  נמוך, ובעל יכולת לעקוב אחר השטח ומשתמש באלגוריתם מתקדם למיקוד מדויק בתנאים מאתגרים.

אדמ"ר ג'ואי טינץ ', מפקד קבוצת הלוגיסטיקה המערבית באוקיאנוס השקט, המפקח על שיתופי פעולה ביטחוניים עבור חיל הים האמריקני בדרום מזרח אסיה, אמר כי פריסתו של גבריאל Giffords שלחה הודעה ברורה עדכנית של המשך מחויבות ארה"ב לביטחון ימי באזור.

"LCS אורז אגרוף ומעניק ליריבים פוטנציאליים סיבה נוספת להישאר ער בלילה," אמר טינץ '. "אנחנו חזקים יותר כשאנחנו מפליגים יחד עם החברים והשותפים שלנו ו- LCS הוא תוספת חשובה להרכב."

NSM על סיפונה של גבריאל Giffords הוא מלא במבצע ונשאר קטלני. הנשק הוצג לראשונה בהצלחה בספינת הקרב הקטנה USS Coronado בשנת 2014. הוא עומד ועולה על הדרישות של חיל הים האמריקני לשרידות כנגד איומים מתקדמים, הפגין קטלניות, שדרוגים קלים ויכולת קטלנית ארוכת טווח.

הפריסה של גבריאל Giffords מייצגת אבן דרך עבור חיל הים האמריקני וקטלניות ה- LCS, ומסמנת את הפעם הראשונה בה פלגת ה- NSM מפליגה לאזור הודו-פסיפיק. ירי הטילים המוצלח מדגים ערך לטילי נגד ספינות ארוכי טווח.

גבריאל גיפורדס, בפריסת נעוריה, הגיעה לאזור האחריות של הצי ה -7 בספטמבר 16, לפריסה סיבובית לאזור הודו-פסיפיק. זה מציין את הפעם הראשונה ששני LCS מתפרסים לאזור ההודו-פסיפיק במקביל. גבריאל Giffords היא ה- LCS החמישית שפרסה לצי השביעי של ארה"ב, בעקבות USS Freedom (LCS 1), USS Fort Worth (LCS 3), USS Coronado (LCS 4) וה- USS Montgomery שפורסמת כיום (LCS 8).

גבריאל Giffords תערוך מבצעים, תרגילים וביקורי נמל בכל האזור וכן תעבוד לצד חיל הים של בעלות הברית ושותפים בכדי לספק ביטחון ויציבות ימית, עמודי מפתח של הודו-פסיפיק חופשית ופתוחה. יכולותיו הייחודיות מאפשרות לו לעבוד עם מגוון רחב של חיל הים האזורי ולבקר בנמלים שאוניות גדולות לא יכולות לגשת אליו.

ספינות לחימה ליטורליות הן לוחמות שטח מהירות, זריזות ורשתות, המותאמות להפעלה בסביבות החוף הקרוב. עם חבילות משימה המאפשרות יכולות מותאמות לענות על צרכי ייעוד ספציפיים ומאפיינים פיזיים ייחודיים, LCS מספקת גמישות תפעולית וגישה למגוון רחב יותר של נמלים.

Source link

תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Ad-block detected

we found out you are using ad-block. pls help us keep alive and whitelist our site , we promise NOT to use POP UP ADS