ללא קטגוריה

Raytheon Rheinmetall Land Systems מגיש הצעה לתחרות כלי רכב קרביים צבאיים בארה"ב

Raytheon Rheinmetall Land Systems, מיזם משותף שהוקמה על ידי חברת Raytheon (NYSE: RTN) ו- Rheinmetall Defense, הגישה את הצעתו לתוכנית החדשה של רכב הצבא האמריקני הלוחם האופציונלי, או OMFV.

הצוות יציע את הדור הבא של רכב לוחמי חיל רגלים לינקס.

Lynx הוא רכב לחימה משוריין מהדור הבא, המיועד להתמודד עם האתגרים הקריטיים בשדה הקרב העתידי. הרכב מספק יכולת צמיחה בשפע לתמיכה בטכנולוגיות חדשות לאורך חייו, וכולל עלויות מחזור חיים נמוכות יותר.

"ארה"ב חיילי צבא ראויים לרכב הלחימה הטוב ביותר האפשרי כשהם יוצאים לקרב וזה בדיוק מה שהקבוצה הזו מציעה, "אמר סם דנקה, סגן נשיא מערכות לוחמה של ריית'און. "Lynx מספקת הגנה מחיילים ללא תחרות והיא כוללת טכנולוגיה מתקדמת שתשמור על גברים ונשים שלנו במדים לפני האיום."

ה- OMFV צפוי להחליף את רכב הלחימה בראדלי.

"הצוות שלנו בילה את השנה האחרונה בהרכבת שרשרת אספקה ​​אמריקאית בכדי להבטיח ש- Lynx תיבנה באמריקה על ידי עובדים אמריקאים", אמר בן הדסון, ראש מחלקת גלובליות במערכות הרכב של Rheinmetall. "רכב קרבי מהדור הבא יעזור להציל חיים בשדה הקרב ולחזק עוד יותר את הבסיס התעשייתי בארה"ב – עכשיו זה win-win."

טכנולוגיית Raytheon המיועדת ל- Lynx כוללת את כלי הנשק המתקדמים של החברה, מערכת הגנה אקטיבית, מראות תרמיים מהדור השלישי, מערכת מטוסים בלתי מאוישת של Coyote® והגנת סייבר.

Source link

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Ad-block detected

we found out you are using ad-block. pls help us keep alive and whitelist our site , we promise NOT to use POP UP ADS